ROLLS ROYCE MEZI ROBOTY - CATLER KM 8012 KUCHYŇSKÝ ROBOT

Pro milovníky gurmánských specialit a pro ty, co se nebojí přijmout výzvu a rádi si je připraví, bude CATLER robot parťák, jakého jinde nenajdete. Model KM 8012 značky CATLER je výjimečný v mnoha směrech. Celokovové tělo včetně převodů, luxusně tichý chod díky invertorovému motoru, který se nikdy neunaví, kovové příslušenství včetně metel, milimetrová přesnost míchání, silný mlýnek na maso, který bude pracovat bez přestání den i noc, nástavce na pravé domácí těstoviny a mnoho dalšího… 

ZKRÁTKA PŮSOBIVÝ … 

 

Uvnitř je vybaven neúnavným invertorovým (bezkartáčovým) motorem s příkonem 800 W, je chytrý a navíc má skvěle navrženou ergonomiku a dobře propočítané doléhající příslušenství. S lehkostí umele kilogramy masa, a jestli to sami ustojíte, naložte mu ještě pesta nebo ho nechejte uhníst těžká těsta. Umí však pracovat i velmi jemně, promíchá a vyšlehá nadýchané krémy a sníh třeba jen ze dvou bílků, přičemž na míse neulpí ani kousek zapomenutého zbytku. Zaujmou také kovové nástavce na tvorbu těstovin, díky kterým můžete zažít Itálii každý den. Pochopitelně zeleninu nakrouhá či nastrouhá jak je libo. A všechno příslušenství je součástí balení.

Nezvyklou novinkou je velký přehledný displej s ukazatelem času a rychlosti. Velmi chytrá funkce je automatické vypnutí - jakmile robot necháte nečinným, sám se vypne.  

Pavel ŠramotaPRO MILOVNÍKY VAŘENÍ I PROFESIONÁLY

„Profesionální kuchaři oceňují nejen výkon a kompletní kovové příslušenství, ale i množství detailů, u nichž je zcela jasné, že značka CATLER není v kuchyni nováčkem. Výměna nástavců a uchycení jednoduchým, ale pevným šroubem, gumové protiskluzové opatření na nástavce nebo praktické uložení příslušenství, aby se neválelo v šuplíku, jsou drobnosti, které doma v kuchyni uvítáte,“ radí Pavel Šramota, produktový manažer značky CATLER.  
CATLER robot parťákCATLER KM 8012

 • Silný a neúnavný 800 W DC motor 
 • Velmi tichý chod 
 • Celokovové provedení včetně převodů a všech metel, což zajistí dokonalé promíchání surovin
 • Velký přehledný displej s načítáním času
 • Automatické vypnutí při nečinnosti
 • Nádoba s uchem 5 litrů
 • Mlýnek na maso se 3 kotouči
 • Nástavec na klobásy
 • Tvořítka cukroví
 • 3x výrobník těstovin
 • Kráječ a strouhač


Cena: 13 490 Kč

 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz