Blog

Musíte ochutnat svět značky Catler
Recepty
Pavlova roláda s pistáciovým krémem a malinami
Pavlova roláda s pistáciovým krémem a malinami
Vynikající křehká Pavlova roláda s pistáciovým krémem a malinami je křupavá na povrchu a krémová uvnitř. Vypadá úžasně a chutná skvěle. Základem receptu jsou správně vyšlehané bílky a dostatečně hustý pistáciový krém, k tomu foodblogerce Sandře @varime.blog pomohl kuchyňský robot Catler KM 8013. 
Více informací
Recepty
Čerstvě mleté houbové koření
Čerstvě mleté houbové koření
Připravte si vlastní směs houbového koření plnou aroma během chvilky, a to díky mlýnku Catler FC 810. Využijete ji třeba pod maso, guláš, houbovou smaženici nebo výtečné krkonošské kyselo.
Více informací
Recepty
Kuřecí špízy s mangem
Kuřecí špízy s mangem
Oblíbený čas na grilování? Právě teď. Grilujte se smart grilem Catler GR 7010, kdy se vám zachce. Gril se rychle rozpálí a okamžitě griluje bez připalování díky speciálnímu povrchu MagmaTec. Musíte ochutnat kuřecí špízy s mangem, paprikou a cibulkou, chuťově dokonale vyvážené kokosovou rýží. 
Více informací
Recepty
Masové koule v horkovzdušné fritéze
Masové koule v horkovzdušné fritéze
Nemáte rádi zdlouhavé přípravy? Lahodné masové koule s hořčičnou omáčkou jsou hotové raz dva, díky horkovzdušné fritéze Catler HG 410, která šetří nejen váš čas i peněženku.
Více informací
Recepty
Voňavé thajské kari
Voňavé thajské kari
Není třeba vyrážet do dalekého Thajska, abyste si smlsli na voňavém thajském kari. Se skladnou a lehce přenositelnou indukční plotýnkou Catler IH 4010 si ho uvaříte třeba na chatě. 
Více informací
Recepty
Králičí stehna na víně s hořčičnými semínky
Králičí stehna na víně s hořčičnými semínky
Francouzský původ tomuto receptu nelze upřít stejně jako kvalitní dijonskou hořčici. Typicky pikantní vlastnosti dijonské hořčice a specifické složení dává tomuto jídlu excelentní chuť. Králičí stehna na víně s hořčičnými semínky připravené v multifunkčním hrnci Catler MC 8010.
Více informací

UNBOXING Catler

Káva s chutí elegance

Unboxing kávovaru

Kávovar na filtrovanou kávu Catler CM 4012 vás zaujme nejen krásným designem, ale především pokročilými funkcemi, díky kterým si chuť své kávy dotáhnete k naprosté dokonalosti.

ROLLS-ROYCE MEZI KUCHYŇSKÝMI ROBOTY

Unboxing kuchyňského robota

Rozdáte úkoly, a pak v tichosti budete sledovat čas na velkém displeji kuchyňského robotu Catler KM 8012. Zastane míchání, hnětení, šlehání v nerezové míse o kapacitě 5 l s praktickým velkým držadlem, mlýnek na maso si poradí se všemi druhy masa, přidáním nástavců i s klobásami nebo cukrovím.

Spolehlivý kuchyňský pomocník 

Unboxing masomlýnku

Spolehlivý kuchyňský pomocník pro přípravu rozličných specialit z masa. Můžete mu pěkně naložit! Díky přísavkám stojí mlýnek na maso MG 800 opravdu pevně a je vybaven také ochranou proti přehřátí.

OD PŘEDKRMU PO DEZERT

Unboxing varného robota

Více než 15 funkcí a technik vaření v 1 kompaktním přístroji Catler TC 8010. Varný robot je unikátní kombinací víceúčelového elektrického hrnce a kuchyňského robota.