Smoothie mixery pro zdravý jídelníček

Ovoce a zelenina jsou skvělou alternativou tradičních pokrmů. Při jejich zpracování oceníte jedinečný smoothie mixér Catler, který šťavnaté plody ořechy či semínka za pár okamžiků zpracuje do jemných nápojů plných chuti. Tělo tak získá spoustu živin a podlehnete smoothie mánii!
 

Tajemnou přísadou, která stojí v pozadí úspěšné přípravy hustého a chutného krémového nápoje z ovoce a zeleniny, jsou smoothie mixéry  Catler PB 4050 a Catler PB 4010 s dostatečně velkým výkonem a kvalitními noži, které získali designové ocenění Red Dot

Nový Catler PB 4050 je přesně takový mixér, speciálně vybavený vlastnostmi pro přípravu chutných smoothie. Hravě si poradí s celými kusy plodů i kostkami ledu, které se používají při přípravě osvěžujících verzí.

Na přístroji PB 4050 vytvoříte nejjemnější smoothie - nejjemnější smoothie je i nejchutnější a lehce stravitelné!

Dokonalé hladké konzistence mixovaných potravin dosáhne díky kombinaci unikátního nožového systému Kinetix®, který kopíruje tvar dna nádoby a vytváří podmínky potřebné pro dokonalé rozmixování všech vložených potravin,1000W výkonného motoru a unikátního tvaru nádoby. Smoothie mixér Catler PB 4050 zpracuje i jemné listy salátů či bylinek, což ocení zejména milovníci tzv. zelených smoothies. Hravě si poradí i se semínky a suchými plody.

 Pro dokonalé rozmělnění semínek či ořechů, je prioritně určena speciální nádoba na sekání a drcení, vyrobená z odolné nerezové oceli, Pokud je třeba, v nádobě si snadno připravíte i čerstvě nasekané koření.

Kromě této nádoby jsou součástí balení smoothie mixéru Catler PB 4050 dva praktické uzavíratelné hrnky o objemu 500 ml a jeden hrnek o objemu 700 ml, všechny jsou vybaveny praktickým víčkem.

Na zdravém nápoji si tak můžete pochutnat nejen doma, ale i v práci či na cestách. Všechny tři nádoby jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu TritanTM a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.

Doporučená maloobchodní cena: 5 990Kč  

Milovníci dokonalého smoothie, kteří nevyužijí nádobu na semínka, mohou zvolit smoothie mixér Catler PB 4010, který nabízí stejně kvalitní kombinaci výkonného 1000 W motoru, originálního nožovému systému Kinetix® a unikátní mixovací nádoby, díky kterým máte potraviny dokonale rozmixovány.
V balení PB 4010 naleznete dva praktické 500ml  hrnky z odolného materiálu TritanTM, které stačí uzavřít přiloženým víčkem a své menu si můžete vzít do práce nebo odložit do chladničky.

Doporučená maloobchodní cena: 4 990Kč

Smoothie mixéry Catler PB 4050 a Catler PB 4010 mají kovové součásti a kvalitou a trvanlivostí tak jednoznačně předčí plastové produkty. Jako důkaz spolehlivosti je na oba přístroje poskytována 3 letá záruka. Díky svým kompaktnějším rozměrům jsou vhodné do každé kuchyně i kanceláře. Mají stabilní nerezovou základnu a jsou vybaveny pojistkou proti přetížení i ochranou proti zapnutí bez nasazené nádobky.

TIP Catler:

Místo klasického smoothie můžete vyzkoušet i jeho zelenou verzi s přidanými listy špenátu nebo různých typů salátu. Rozmixováním zeleniny s trochou vody, soli a bylinek si zase jednoduše připravíte osvěžující studenou zeleninovou polévku, která v horkých dnech výborně zastoupí běžný oběd.

Catler Smoothie recept do 700 ml nádobky:

  • 1/3 menšího ananasu
  • 1/3 banánu
  • 50g baby špenát
  • 1/4 salátové okurky
  • 1/4 oloupaného citronu
  • Pár lístků máty
  • 1 lžička chia semínek


Přejeme dobrou chuť!