SUPER MIXÉRY CATLER

Značka Catler uvedla na trh vysokorychlostní mixéry TB 7010 a TB 7020 s extra silnými motory (s příkonem 1 500 W) a kovovými převody, které zastanou široké spektrum činností – od běžného mixování až po koktejly s ledem, oříškové máslo, pesto, pomazánky, paštiky či práci s horkou náplní a mnoho dalšího. Výjimečně snadná manipulace je předurčila k dennímu používání. Kovový vzhled aluminiového těla pouze potrhuje jejich bytelnou konstrukci.

SUPER MIXÉRY


PRO VELKÉ MIXOVÁNÍ
CATLER TB 7010


Mixér CATLER TB 7010Jen několik málo vteřin vás dělí od dokonalého výsledku. Vysokorychlostní mixér TB 7010 byl konstruován pro mimořádný výkon s velkým objemem. Silný motor 1 500 W, kovové převody a až 30 000 otáček za minutu zpracují jakoukoli surovinu. Vyniká snadným zacházením bez závitů a utahování a díky svému objemu se přímo hodí pro větší počet lidí.  

Konstrukce a jednoduché ovládání připomíná spíš profesionální stroj s potřebami v rychlém provozu – zpracuje vše od kostek ledu, ovoce, zeleniny až po tvrdá jádra mandlí, rostlinná mléka či sorbety, s lehkostí připravíte koktejly na párty a rodinné oslavy. Za chviličku máte hotové dokonale hladké smoothie – silný motor totiž rozseká i drobné pecky jahod. A troufnete si na mnohem víc. Umixujete v něm maso na domácí paštiku, pomazánky pro děti či dokonalé krémové polévky. Gurmány osloví také program na Bisque - exotickou krémovou polévku z korýšů. 

Mixér CATLER TB 7010 zaujme mimořádně jednoduchou manipulací – bez závitů a utahování pouze vhodíte suroviny, zapnete, mixujete a hotovo. S objemnou dvoulitrovou nádobou z odolného materiálu Tritan™  uděláte vše naráz pro více lidí najednou. Kovové aluminiové tělo, minimalistický vzhled a snadné čištění oceníte vždy. Využít můžete 9 rychlostí v manuálním režimu nebo 5 přednastavených programů. 

Cena: 6 490 Kč. 

 

CATLER TB 7020
PRO RODINU JAKO STVOŘENÝ 


CATLER TB 7020Silný a výkonný a svou velikostí se hodí do běžné rodiny nebo pro gurmány jednotlivce. Vysokorychlostní mixér TB 7020 má široký záběr využití – od mixování ovocných a zeleninových smoothie, ledové tříště nebo naopak horkých polévek až po extra hladkou bramborovou kaši. Stejně jako jeho větší bratr má aluminiové tělo, kovové převody a rychlost až 30 000 otáček za minutu.

Pod nenápadným pláštěm se ukrývá motor s příkonem až 1 500 W a kovovými převody, který jen tak něco nepokoří. Zvládne suroviny v jakémkoli stavu – tvrdé, měkké, horké i ledové a díky tomu vykouzlíte různé speciality. Kromě mixovací nádoby z Tritanu™ o objemu 1,5 litru je součástí balení i dvoustěnná mixovací nádoba na smoothie 0,4 litru a cestovní úložná nádoba 0,6 litru. 

Při každodenním používání oceníte jednoduchou manipulaci bez složitého nasazování. Je úsporný, protože při nečinnosti se automaticky vypne a šetří energii. Díky designu z hliníku se snadno udržuje v čistotě. Vybrat si můžete z 9 rychlostí a 5 přednastavených programů, mezi kterými je třeba bramborové kaše.  

Cena včetně příslušenství: 5 490 Kč


 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz