CATLER PW 3010 NAHŘÍVACÍ DEČKA NA TALÍŘE - AŤ JE VAŠE PRÁCE DOKONALÁ

Espresso podávané ve studeném šálku ubere kávě její půvab, stejně jako výtečné jídlo servírované na studeném talíři zchladí nažhavené chuťové buňky. Nahřívací dečka talířů CATLER PW 3010 je určena pro všechny milovníky chutí, kteří umí docenit správné způsoby servírování. Do dečky zabalíte 8 talířů o průměru až 30 cm a zahřejete je na příjemnou teplotu těla 36 °C tak, aby vás při servírování nepálily. Pokrmy z masa pak neztuhnou a omáčky budou pořád teplé, i když budete dojídat poslední sousto. 

Nahřívací dečkaAŽ UGRILUJETE NEBO UVAŘÍTE … 


Naservírovat právě ugrilovaný steak nebo domácí svíčkovou na studený talíř by zmařilo vaše jinak perfektní dílo. Do nahřívací dečky CATLER PW 3010 naskládáte 8 velkých talířů, ale můžete jí rozložit a položit na ni třeba pekáč, nebo do ní zabalíte větší mísu s polévkou či knedlíky.

Je velmi skladná a navíc opatřena bezpečnostními prvky. Dečka je vyrobena z kvalitní bavlny, která je navíc velmi šetrná k nádobí. A černá barva zakryje všechna drobná znečištění.
Cena: 990 Kč

 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz