Catler ES 9010: espresso jako z vídeňské kavárny

Pákový kávovar Catler ES 9010 Espresso Dual BoilerTM patří ke špičce ve své kategorii díky svým speciálně navrženým funkcím, které Vám umožní snadnou a rychlou přípravu vícero druhů kávy. Dokonalý šálek kávy vyžaduje přesnou teplotu a správný tlak v průběhu celé doby extrakce. Elektronický systém kontroly teploty, programovatelná teplota extrakce či regulovatelný tlak při extrakci Vám dopřeje tento luxus v pohodlí domova.

Kávovar disponuje trojitým vyhřívacím systémem – dvěma nerezovými ohřívači vody a aktivně prohřívanou spařovací hlavou. Tyto ohřívače umožňují pěnit mléko a současně extrahovat kávu.  Přednostmi kávovaru jsou 2,5l nádržka na vodu, komerční 360 otočná parní tryska se třemi ventily, plocha pro nahřívání šálků či vyjímatelná odkapávací miska s indikátorem Empty me!, který napoví, kdy je zapotřebí misku vyčistit.
 

es9010.jpgPákový kávovar je vybaven 2 samostatnými čerpadly pro přípravu kávy a generaci páry. Teplota extrakce kávy je samostatně programovatelná podobně jako teplota páry, doba či objem extrakce. LCD displej zobrazuje 3 režimy – teplotu extrakce, dobu extrakce a čas. Funkce nastavení doby a výkonu je individuální.

Součástí příslušenství je 58 mm nerezový držák filtru + 58 mm tamper neboli pěchovadlo na udusání namleté kávy, nerezová nádobka pro napěnění mléka, pomůcka pro dávkování kávy Razor či filtry s jednoduchým nebo dvojitým dnem pro 1 nebo 2 šálky. To vše si lze uschovat do zásuvky určené pro uložení příslušenství

 
Doporučená maloobchodní cena: 34 990,-Kč
 
 
 
 
O značce:
Značka CATLER patří do portfolia spotřebičů světoznámého výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Od té doby se tyto australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí celého světa a na českém trhu se s nimi můžete setkat od roku 2008.
CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů, v nichž hraje prim především ušlechtilý broušený kov a nerez. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.

 
Pro více informací navštivte www.catler.cz nebo kontaktujte:
Moniku Strakovou
PHOENIX COMMUNICATION a.s.
Pod Vilami 785/22
140 00 Praha 4
monika@phoenixcom.cz
+420 774 814 654