Catler otevírá novou éru IQ vaření

Značka CATLER představila na tiskové konferenci, která se konala 24. dubna, skupinu průlomových spotřebičů, které otevírají možnosti novému směru vaření nazývanému jako IQ vaření.

Catler otevírá novou éru IQ vaření

Značka CATLER představila na tiskové konferenci skupinu průlomových spotřebičů, které otevírají možnosti novému směru vaření nazývanému jako IQ vaření. Uvítají ho především milovníci jídla a kvalitních surovin. CATLER tím míří na lidi, kteří rádi vaří a účastní se celého procesu příprav, a jako rodina sdílejí všechno důležité dění. Svět se točí kolem chytré domácnosti. Spotřebiče dnes za vás objednají nákup, upečou kuře v troubě, kterou zapnete, ještě než opustíte práci. A kdo ví, možná časem prostřou i rodinný stůl. IQ vaření, tedy chytré vaření, však zdaleka není závislé na wifi, spíš naopak. Je to úcta k tradici a ke zdravému rozumu v hlavě.
 

Oč tedy jde?

IQ vaření používá zdravý rozum v propojení s chytrými technologiemi v domácích spotřebičích. Vaříme jednoduše, zdravě a se zaměřením na lokální produkty, které k nám necestují přes půlku světa, ale které koupíme čerstvé u místních farmářů, vypěstujeme na zahrádce nebo najdeme za plotem. A abychom je správně zpracovali, používáme právě spotřebiče, které jsou vyvinuty v souladu s touto myšlenkou.