CB 50 Panino

Kuchyňské prkénko
S kuchyňským prkénkem CB 50 Panino získáte do své kuchyně umělecký artefakt.
  • Masivní kuchyňské prkénko
  • Vysoce kvalitní ořech z Dolomit
  • Originální italský design
  • S výsuvným prkénkem
2689 Kč
Ihned k odeslání 2 a více kusů Expedujeme DNES, u vás do 2 pracovních dnů
ID produktu: 42003767

ORIGINÁLNÍ ITALSKÝ DESIGN

Designérům rodinné italské firmy se podařilo skloubit funkčnost i estetiku na nejvyšší úrovni. Použité dřevo z ořechu rostoucího vysoko v Dolomitech má úchvatnou kresbu, která se díky velké ploše ukáže v celé kráse, a je velmi tvrdé a pevné.

Výška prkénka 6 cm šetří vaše ruce při delším krájení a navíc umožňuje ukrýt pod horní krájecí deskou druhé výsuvné prkénko. Kuchyňské prkénko s druhým výsuvným prkénkem. Pohodlně a bez nepořádku přesunete nakrájené suroviny do hrnce nebo do mísy. Boční drážkování není jen designovým prvkem, ale usnadní vám přenášení prkénka, pokud ho budete chtít použít pro velmi stylové servírování.

Povrch dřeva je ošetřen dvěma vrstvami směsi zcela přírodních olejů a vosků, které zajišťují hladkost povrchu, odpuzují vodu a ochraňují krásu dřeva proti skvrnám. Aby vám prkénko dlouho vydrželo, čistěte ho pouze ručně po tekutou vodou vlhkým hadříkem pomocí šetrného saponátu. Stejně jako nože Catler nepatří do myčky nádobí.

Přednosti CB 50 Panino

  • Masivní kuchyňské prkénko
  • Vysoce kvalitní ořech z Dolomit
  • Originální italský design
  • S výsuvným prkénkem

Technická specifikace

Rozměry (ŠxHxV): 40 x 30 x 6 cm a 30 x 24 x 6 cm

MASIVNÍ KUCHYŇSKÉ PRKÉNKO

Designérům rodinné italské firmy se podařilo skloubit funkčnost i estetiku na nejvyšší úrovni. Použité dřevo z ořechu rostoucího vysoko v Dolomitech má úchvatnou kresbu, která se díky velké ploše ukáže v celé kráse, a je velmi tvrdé a pevné.

S VÝSUVNÝM PRKÉNKEM

Výška prkénka 6 cm šetří vaše ruce při delším krájení a navíc umožňuje ukrýt pod horní krájecí deskou druhé výsuvné prkénko.

POHODLNĚ A BEZ NEPOŘÁDKU

Pohodlně a bez nepořádku přesunete nakrájené suroviny do hrnce nebo do mísy. Boční drážkování není jen designovým prvkem, ale usnadní vám přenášení prkénka, pokud ho budete chtít použít pro velmi stylové servírování.

POVRCH DŘEVA

Povrch dřeva je ošetřen dvěma vrstvami směsi zcela přírodních olejů a vosků, které zajišťují hladkost povrchu, odpuzují vodu a ochraňují krásu dřeva proti skvrnám. 
Aby vám prkénko dlouho vydrželo, čistěte ho pouze ručně po tekutou vodou vlhkým hadříkem pomocí šetrného saponátu. Stejně jako nože Catler nepatří do myčky nádobí.