SPECIALISTA NA PŘÍPRAVU ČAJŮ - CATLER NÁPOJOVÉ KONVICE

Čaj může léčit, uklidňovat, povzbuzovat. V jarních květech a listech tuzemských rostlin se zrcadlí mocná sílá jež probouzí unavený organismus. Spojte nedělní procházku s trháním čerstvého kvítí a listů a připravte si vynikající životabudič. Konvice CATLER jsou vybaveny programem pro bylinný čaj nebo květinový, stejně jako pro všechny ostatní běžné druhy čajů. Ohlídají správnou teplotu i dobu louhování, abyste z přírody získali to nejlepší.

SPECIALISTA

 

Konvice CatlerJAK NA BYLINKY A VÝLUHY? 

Bylinné odvary se nevyrábí z čajovníku, ale z květin, lístků, kořínků nebo semen. Výhodou je, že ani při dlouhodobém louhování nehořknou, avšak jejich chuť sílí. Proto se bylinky louhují nejlépe při teplotě 90 °C asi 8-15 minut. Z květů si připravíte květinový čaj, který se louhuje zhruba 5 - 15 minut při teplotě 95 °C stupňů. 

Abyste z bylin nebo květů vytěžili to nejlepší, konvice CATLER BM 8030 nebo CATLER SP 8010 jsou vybaveny speciálními programy pro Flower Tea nebo Herbal Tea. Výborné je, že přednastavenou teplotu i dobu louhování lze upravit a připravit čaj přesně podle návodu. A navolením funkce KEEP WARM udržíte čaj teplý.

Voňavý květinový čaj z fialek a listů

Fialky nádherně provoní pokoj i připravovaný odvar. Čaj z fialek podpoří zažívání a ulevuje trávení. Květy a listy se trhají hned z jara a suší v troubě při teplotě 49 °C. V konvici CATLER BM 8030 navolte program „Flower Tea“. Na 1 litr vody je třeba 10 lžiček sušených fialkových květů a 5 lžiček listů. Konvice ohlásí začátek i konec louhování a čaj je možné hned pít. Doslazujte medem.
 

Čerstvé květy jabloně

Sílu vyčerpanému organizmu dodají čerstvé květy jabloně, ale pomáhají také při horečkách, kašli, pročišťují ledviny a kůži. Na 1 litr vody budete potřebovat 15 květů jabloně. V konvici CATLER BM 8030 navolte program Flower Tea, ale upravte dobu louhování na 15 minut, poté sceďte a pijte celý den po douškách.  
 

Petrklíč na neduhy z nachlazení

Prvosenkový sirup je známým prostředkem v lékárnách na podporu odkašlávání. Čaj připravíte z čerstvých nebo ještě lépe ze sušených květů, které si odložte na zimní měsíce, budou se hodit. Na 1 litr vody je třeba 5 velkých lžic květů a nechat louhovat na programu Flower Tea. 
 

Květy sedmikrásky

Působí protizánětlivě, čaj z květů se užívá při zahlenění dýchacích cest. Na 1 litr vody potřebujete 10 lžic sedmikrásových květů, které se nechají 12 minut louhovat. Poté se scedí a popíjí celý den. 
 

Jarní březový čaj pro štíhlou linii

Březové listí čerstvé nebo sušené pročišťuje ledviny, odvodňuje a zbavuje otoků. Na 1 litr vody potřebujete 10 čajových lžiček čerstvých nasekaných listů. V konvicích CATLER BM 8030 nebo CATLER SP 8010 už jen navolíte program Herbal Tea a do 10 minut máte hotovo. 
 

Kopřivový životabudič s ananasem

Pročišťuje, pomáhá zhubnout, krášlí pleť nebo zmírňuje revmatismus. Na jaře probudí smysly, tak proč si ho nedopřát? Trhejte drobné lístky kopřivy brzo na jaře. Na 10 lžic raných kopřiv postačí 1 litr vody, ve kterém listy nechejte louhovat. V konvici navolte program Herbal Tea přidejte do ní nakrájené kolečko ananasu. Pijte 2x denně, čaj osvěží, krásně voní a zeštíhluje. 
 

Elektrická konvice CATLER SP 8010Elektrická konvice CATLER SP 8010

Uvaří vodu v rozmezí nastavitelné teploty 40 – 100 °C anebo si vyberte z 5 základních programů pro přípravu čaje, Green (zelený čaj), Black (černý čaj), Herbal (bylinný čaj), Oolong (čaje Oolong) a White (bílý čaj), ohlídá správnou teplotu a dobu louhování. 

Nabídku doplňuje speciální program pro ledový čaj, svařené víno nebo cider a po vložení vnitřní skleněné nádoby GLASS POT i programy pro domácí jogurt nebo čatní. Funkce KEEP WARM udržuje nastavenou teplotu vody i čajového výluhu po dobu až 30 minut. Konvice má mimořádně precizní zpracování – kombinace nerezu a skleněné části značky Duran Schott svědčí o vysoké kvalitě. 
Objem 1,2 litru
Cena: 4 990 Kč 
 

Elektrická konvice CATLER BM 8030Elektrická konvice CATLER BM 8030

Konvice má 5 přednastavených programů na čaj – Green (zelený čaj), Black (černý čaj), Herbal (bylinný čaj), Oolong (čaje Oolong), White (bílý čaj), dále funkce Boil (ohřev na 100 °C) a speciální program Flower Tea (květinový čaj), který využijete i pro různé kombinace ovocných a bylinných nápojů, můžete obměňovat a ochutnávat – všechno je dovolené. Každý z těchto programů má určenou teplotu a dobu výluhu, nicméně i tyto hodnoty můžete změnit podle vlastních preferencí. 

Praktická funkce KEEP WARM udržuje nastavenou teplotu vody i čajového výluhu po dobu až 30 minut. Precizní zpracování v nerezu, skleněné části značky Duran Schott. 
Objem 1,2 litru
Cena: 3 490 Kč

 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz