CATLER ES 8014 VYLAĎTE CHUŤ SVÉ KÁVY

Pákové espresso Catler ES 8014 je profesionál v převleku domácího stroje. Tělo z kovu v nenápadné stříbrné barvě hladce splyne s interiérem, avšak jen do okamžiku, než ochutnáte první šálek kávy. A to byste měli. Tento stroj, v absolutně nadstandardním provedení, je totiž přímo stvořený pro kávové fajnšmekry, do domácností či pro menší kavárny a bistra.  
 

PROFESIONÁLNÍ PARAMETRY A FUNKCE


Pákové espressoZnačka Catler pro svůj návrat do světa kávy zvolila skvělý stroj – rychlý, spolehlivý, přesný, s mimořádnou péčí o kvalitně namleté kávové zrno. 

Kávovar je vybaven dvojitým termoblokem, který zaručí rychlý ohřev vody a dále dvěma oddělenými čerpadly o síle 15 bar pro espresso a 4 bar pro páru. Díky tomu můžete zároveň připravovat espresso a šlehat mléko. Dvě otočné trysky o 360 °C využijete jak pro vodu, tak pro páru a našlehání mléka.

Mohutná páka s dvojitou výpustí o průměru 58 mm je konstruována pro jeden nebo dva šálky současně. S přehledem na něm připravíte několik desítek káv denně, přičemž si šálky pohodlně nahřejete na horní ploše kávovaru. 

 

Pavel ŠramotaTIP: OHŘÍVÁTE ŠÁLEK DNEM DOLU NEBO NAHORU?

Někdy bývají šálky položeny dnem na ploše, někdy i obráceně. Víte co je správně? „Šálky se mají ohřívat dnem dolu, aby se dobře prohřály. Pokud je položíte opačně, vznikne vzduchová dutina a zatímco okraje budou velmi horké - pozor na popálení rtů, dno bude chladnější, což kávě nesvědčí. V provozovnách se však brání proti znečištění a proto šálky občas můžete vidět i dnem nahoru,“ radí Pavel Šramota, produktový manažer značky Catler.   
 DOMŮ I DO KAVÁRNY

I když je to profík, naučíte se s ním pracovat velmi rychle. Díky přesnému nanometru poznáte, jestli je káva správně namletá. O zbytek se už postará stroj. Můžete si dokonce zvolit z manuálního nebo automatického nastavení přípravy jednoho nebo dvou šálků, či nastavit vlastní šálek kávy.

Robustní a pevné kovové těloRobustní a pevné kovové tělo svědčí o vysoké odolnosti, která bude v provozu kavárny nepostradatelná. Kávovar se velmi dobře čistí - sám se postará o vypuštění přebývající vody z ohřívacího systému před aktivací dodávky páry a také se sám vyčistí při každém uvedení do provozu. Příkon 2 400 – 2 800 W zajistí opravdu rychlé nahřátí, a když nepracuje, přepne se do režimu úspory energie. Součástí kávovaru je nerezová konvička na mléko se speciálně designovaným tvarem hubičky pro vaše vlastní Latte Art. 


 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz