Rychlovarná konvice s nastavením teploty Catler KE 8010

Správná teplota vody je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výslednou chuť, aroma a celkovou kvalitu horkého nápoje. Některé druhy čajů stačí pouze vylouhovat ve vařící vodě, většina čajů ale potřebuje zalít vodou o určité teplotě.
Stejnou péči vyžaduje také voda při přípravě kávy. Jen tak se zcela rozvine celé chuťové spektrum nápoje a vy si jej naplno vychutnáte. Optimální teplota vody rovněž slouží k zachování všech zdraví prospěšných látek, například antioxidantů.
Proto je tu stylová konvice Catler KE 8010, vítěz iTestu rychlovarných konvic s termoregulátorem, která hravě zvládne všechny požadavky nezbytné pro dokonalý šálek čaje nebo kávy.

Chytrá konvice Catler KE 8010 vám, díky přesné a citlivé regulaci, zajistí ke každému nápoji tu nejvhodnější teplotu. Stačí pouze nalít vodu do konvice, vybrat typ nápoje a na podstavci stisknout příslušné tlačítko. Na výběr máte ze čtyř nejoblíbenějších druhů čaje: zelený čaj (voda se zahřeje na 80 °C), bílý čaj (ohřívání se zastaví na 85 °C), čaj Oolong (teplota dosáhne 90 °C) a černý čaj (voda dosáhne bodu varu). Pokud budete připravovat kávu, voda se ohřeje na 95 °C. Naposledy zvolená teplota vždy zůstane uložena v paměti, což ještě více usnadňuje obsluhu konvice. Pro lepší přehlednost se ovládací tlačítka po stisknutí barevně podsvítí. Konvice vás zvukovým signálem i zhasnutím podsvícení bude informovat, že je voda připravena.

Dokonalá chuť ale není to jediné, co tato konvice nabízí; její velkou devízou je úspora vašeho času. Můžete totiž aktivovat praktickou funkci „Keep Warm“, která udrží vodu na požadované teplotě po dobu až 20 minut. Odpadne vám tím další zdržování kvůli opětovnému zapínání zapomenuté vody. S konvicí Catler KE 8010 je zkrátka vše naprosto plynulé, vodu máte vždy tak, jak ji potřebujete.

Ovládací panel, základna i konvice jsou vyrobeny z kvalitní broušené nerezové oceli v matném provedení. Nadstandardní design spotřebiče je podtržen elegantně zaobleným držadlem. Ke kontrole množství vody v konvici slouží průhledný oboustranný vodoznak, přehled o dění v konvici máte i díky perfektně těsnícímu průhlednému víku, které je vybaveno vysoce účinným zpomalovačem otevírání. Uvolňuje se zmáčknutím tlačítka na vrcholu ergonomického držadla. Toto řešení umožňuje přirozenou a efektivní manipulaci s konvicí pouze jednou rukou.

Konvici nechybí žádný z bezpečnostních prvků či vyjímatelný filtr vodního kamene. Vzhledem ke středovému 360° konektoru můžete konvici usadit na podstavec v jakékoliv poloze. Naviják kabelu v podstavci zajistí uschování přebytečného přívodního kabelu, který vám nebude na kuchyňské lince překážet.

Technické údaje:
Objem: 1,7 l
Příkon: 2200 W
Nastavení 5 různých teplot: 80 °C, 85 °C, 90 °C, 95 °C a 100 °C
Rozměry (šířka x hloubka x výška): 22,2 x 19 x 24,8 cm

Doporučená prodejní cena rychlovarné konvice Catler KE 8010: 2 990 Kč s DPH

Další informace:
Vladimír Bukač
Euro RSCG Public Relations
vladimir.bukac@eurorscg.cz
mobil: 724 652 306