Blog

Musíte ochutnat svět značky Catler
Novinky
Varná konvice KE 411
Varná konvice KE 411
Nová varná konvice Catler KE 411 nabízí nejen vysoký výkon, který vodu ohřeje bleskově, ale také krásný skleněný design s modrým podsvícením.   
Více informací
Novinky
Varná konvice KE 550
Varná konvice KE 550
Elektrická varná konvice Catler KE 550 s regulací teploty a nadčasovým designem je nejlepším partnerem pro vaše čajové rituály.
Více informací
Novinky
Kuchyňský robot KM 8013
Kuchyňský robot KM 8013
Poctivý dělník chuti s integrovanou váhou. Pokud si vaše kuchyně žádá pomocníka, kterému můžete pořádně naložit, kuchyňský robot Catler KM 8013 je stvořený přímo pro vás.
Více informací
Novinky
Keramický rýžovar CR 600
Keramický rýžovar CR 600
Elektrický rýžovar Catler CR 600 přináší zcela nový pohled na vaření rýže. Spojení moderní technologie a staletími prověřené tradice vám zajistí zcela autentický chuťový zážitek, snadno a pohodlně u vás doma.
Více informací
Novinky
Automatické espresso Porto
Automatické espresso Porto
Představujeme vám automatické espresso Catler ES 7XX Porto s tlakem 15 bar, které vám připraví kávu bohaté chuti a výrazné vůně se sametově jemnou cremou. Zvolte kapsli, nebo nasypte do zásobníku čerstvě namletou kávu, vložte do přístroje, vyberte si velikost šálku a je to.
Více informací
Novinky
Varný robot TC 9010
Varný robot TC 9010
Varný robot Catler TC 9010 rozšiřuje portfolio našich inteligentních spotřebičů pro každodenní vaření - kombinuje kvalitní food processor a parní hrnec. Díky integrované kuchařce v českém a anglickém jazyce vás zbaví jednou provždy otázky - Co budeme vařit?
Více informací

UNBOXING Catler

Káva s chutí elegance

Unboxing kávovaru

Kávovar na filtrovanou kávu Catler CM 4012 vás zaujme nejen krásným designem, ale především pokročilými funkcemi, díky kterým si chuť své kávy dotáhnete k naprosté dokonalosti.

ROLLS-ROYCE MEZI KUCHYŇSKÝMI ROBOTY

Unboxing kuchyňského robota

Rozdáte úkoly, a pak v tichosti budete sledovat čas na velkém displeji kuchyňského robotu Catler KM 8012. Zastane míchání, hnětení, šlehání v nerezové míse o kapacitě 5 l s praktickým velkým držadlem, mlýnek na maso si poradí se všemi druhy masa, přidáním nástavců i s klobásami nebo cukrovím.

Spolehlivý kuchyňský pomocník 

Unboxing masomlýnku

Spolehlivý kuchyňský pomocník pro přípravu rozličných specialit z masa. Můžete mu pěkně naložit! Díky přísavkám stojí mlýnek na maso MG 800 opravdu pevně a je vybaven také ochranou proti přehřátí.

OD PŘEDKRMU PO DEZERT

Unboxing varného robota

Více než 15 funkcí a technik vaření v 1 kompaktním přístroji Catler TC 8010. Varný robot je unikátní kombinací víceúčelového elektrického hrnce a kuchyňského robota.