NEJPOKROČILEJŠÍ MIXOVÁNÍ JE VE VÁKUU

Další z řady produktů značky CATLER je převratná novinka v oblasti mixování. Rozdíl mezi klasickým mixováním a mixováním ve vakuu poznáte ihned. Okamžitě zjistíte, že vakuové mixování je mnohem šetrnější, potraviny si déle udrží původní chuť i vzhled, později podléhají zkáze. Udržuje barvu i u velmi náročných potravin (jablečná šťáva, avokádo, mango), více antioxidantů a tělu prospěšných látek. Nedochází k separaci dužiny a vody. Mixování je jemnější, výsledek má skvělou chuť.

tiskovka-doprava.jpgVysokorychlostní Vacuum Blender CATLER VB 8010


Umožní zpracovat suroviny bez přístupu vzduchu, což výrazně zpomaluje jejich oxidaci, také dochází k rozpínání látek, čímž docílíte jemnějšího zpracování. Díky speciálnímu tvaru nádoby a způsobu broušení nožů rozmixujete – smoothie, koktejly, těsta, sorbety, zmrzliny, ale také horké polévky a omáčky – přičemž můžete volit ze standardního nebo vakuového mixování. A navíc díky skladovací nádobě potraviny jednoduše zavákuujete, uchováte v chladničce a prodloužíte jejich čerstvost.
 

Kovové tělo, silný motor pro perfektní výsledek a břity japonských nožů

 

Vakuový mixér má robustní kovové tělo a silný motor s příkonem 1 500 W / max. 26 500 otáček/min. Japonská technologie tvarování a broušení nožů stejně jako speciálně tvarovaná nádoba z materiálu TritanuTM jsou zárukou skvělého výsledku. A přitom pořád pracuje tiše.

Mixér nabídne volbu 10 rychlostí a 5 automatických programů:

  • Vakuový režim – vhodný pro mixování ovoce nebo zeleniny s malým obsahem vody, výsledkem je méně pěny a zamezení oxidace
  • Automatické režimy – nabízí přípravu smoothie, zmrazených dezertů, horkých polévek a pyré
  • Manuální režim – nastavení času a rychlosti podle osobních preferencí a receptů
  • Režim čistění

A navíc…

 

Součástí mixéru je speciálně tvarovaná 1,5litrová tritanová nádoba a nádoba pro skladování potravin Fresh Cup (odsajete vzduch, uchováte v lednici). V zadní části těla mixéru je prostor pro uskladnění právě nepoužívaného víka včetně šňůry.
 
Cena: 6 990 Kč
 

 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!

 

Kontakt pro média:
 
Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz