Luxusní domácí spotřebiče značky CATLER pro moderní kuchyni

Kuchyňské přístroje značky CATLER, které pocházejí z Austrálie a jsou známé ve více než 30 zemích světa, jsou nyní v široké nabídce k dostání i u nás. Skvělý design, moderní materiály – nerezová ocel a slitiny ušlechtilých kovů, inteligentní elektronika, která zaručuje snadnou obsluhu, zdravou a rychlou přípravu pokrmů i radost z vaření, to jsou hlavní charakteristiky spotřebičů CATLER.
Proto zkuste už letos v létě jiné grilování a vychutnejte si zdravě připravené lahůdky na moderním přístroji CATLER GR 8030. Nepostradatelným pomocníkem se také v době, která voní jahodami, malinami a dalšími letními plody, stane horká novinka – odšťavňovač CATLER JE 8011 – pomocník pro výrobu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, pyré a míchaných nápojů Froojie.
A pokud si chcete i doma užít lahodné espresso a cappuccino, hravě je zvládnete připravit na espressu CATLER ES 8011.

Přední český šéfkuchař Dalibor Navrátil předvedl novinářům nejnovější trendy ve vaření a v přípravě jídel. Na spotřebičích CATLER ukázal, že se dá vařit rychle, zdravě, jednoduše a výsledný pokrm může být opravdu pastvou pro oči. Do akce kuchař zapojil moderní gril CATLER GR 8030. Unikátní konstrukce grilu umožňuje použití nejenom ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě Quantanium je možné grilovat zdravě a bez tuků. Grilovací desky mají plochý a žebrovaný povrch, takže můžete grilovat současně maso, brambory i zeleninu. Na jednom přístroji tak máte během chvilky připravené kompletní jídlo.

Zkušený barista podával v průběhu setkání lahodné espresso a cappuccino připravené na espressu ES 8011 (o dokonalou extrakci kávy a tím i bohatou chuť a krémovou pěnu se stará srdce celého přístroje – speciální topný systém Thermoblock v kombinaci s italským 15barovým čerpadlem. Elektronika přístroje zabezpečuje programovatelné dávkování vody a unikátní zdvojené dno filtru vytváří bohatou pěnu).

Revoluci v odšťavňování představuje přístroj CATLER JE 8011. S odšťavňovačem JE 8011 připravíte nejen čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, ale díky přídavnému nerezovému disku i pyré z jahod, kiwi, banánů, rajčat apod., které můžete použít pro přípravu zdravých míchaných nápojů, ve světě známé pod názvem Froojie. Pyré též poslouží jako základ pro další recepty – ovocné zmrzliny, sorbety, krémové polévky atd.

„S výrobky značky CATLER chceme oslovit náročné a všestranně aktivní zákazníky v České republice, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly,“ prohlásil na tiskové konferenci Libor Hladík, marketingový manažer značky CATLER.

Spotřebiče CATLER australského výrobce (vznik firmy je datován rokem 1932) se objevily na českém trhu v roce 2008. Značka se pyšní řadou výrobků, které byly oceněny na světovém trhu za špičkový design. Elegantní vzhled všech produktů je založený na jednoduchosti tvaru a výběru exkluzivních materiálů, v nichž hraje prim především nerez a slitiny ušlechtilých kovů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie. Obsluha spotřebičů je naprosto jednoduchá a dává tak vyniknout kreativitě svých uživatelů. Stejně tak klade výrobce důraz na bezpečnost a snadnou údržbu.