Dolů
Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Catler logo

CATLER je spojením moderních technologií s tradičními postupy přípravy stravy. Díky technologii můžeme dosáhnout pohodlně a rychle dokonalého kulinářského výsledku, aniž bychom slevili z nároku na chuť, barvu, vůni, prostě z kvality hotového pokrmu.  

Spotřebiče se vyznačují elegantním designem v jednoduchých tvarech a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro současné kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř samy, komunikují s vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu. Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech. Vítejte tedy i vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!

Vybrané spotřebiče CATLER jsou letošním roce nově uváděny na trh pod značkou SAGE. V současnosti se tak můžete u vybraných prodejců  setkat se shodným výrobkem, prodávaným pod oběma značkami. Záruční a pozáruční servis zůstávají beze změn.  
 

Zastoupení v České republice

 

FAST ČR, a.s. divize Catler
U Sanitasu 1621
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 111
e-mail: info@catler.cz 

Centrální servis pro ČR
Technická 1701
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 120
e-mail: servis.praha@fastcr.cz
> odkaz na mapu <

Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Vyberte si kategorii

Co se děje okolo Catleru

Další aktuality

Tiskové zprávy

SUPER MIXÉRY CATLER

Značka Catler uvedla na trh vysokorychlostní mixéry TB 7010 a TB 7020 s extra silnými motory (s příkonem 1 500 W) a kovovými převody, které zastanou široké spektrum činností – od běžného mixování až po koktejly s ledem, oříškové máslo, pesto, pomazánky, paštiky či práci s horkou náplní a mnoho dalšího. Výjimečně snadná manipulace je předurčila k dennímu používání. Kovový vzhled aluminiového těla pouze potrhuje jejich bytelnou konstrukci.

Číst více

CATLER ES 8014 VYLAĎTE CHUŤ SVÉ KÁVY

Pákové espresso Catler ES 8014 je profesionál v převleku domácího stroje. Tělo z kovu v nenápadné stříbrné barvě hladce splyne s interiérem, avšak jen do okamžiku, než ochutnáte první šálek kávy. A to byste měli. Tento stroj, v absolutně nadstandardním provedení, je totiž přímo stvořený pro kávové fajnšmekry, do domácností či pro menší kavárny a bistra.  
 

Číst více

CATLER CG 8011 PROFESIONÁLNÍ AUTOMATICKÝ MLÝNEK NA KÁVU

Věděli jste, že tajemství dokonalého espressa je ukryté v mlýnku a umění s ním zacházet?  Čerstvá a správně namletá káva je klíčem k úspěchu a uvádí se, že ovlivní výsledek až ze 70 procent! Ani skvělý stroj totiž neumí vykouzlit voňavé espresso s dokonalou kremou, pokud je káva příliš jemná nebo hrubá, uleželá, vyčichlá. Kónický mlýnek Catler CG 8011 umí zpracovat zrna pro jakýkoli kávový nápoj. Osázen kovovými výměnnými kameny s 25 stupni nastavení hrubosti mletí je maximálně přesný a rychlý.
 

Číst více
Další tiskové zprávy