CATLER KONTAKTNÍ GRILY … UGRILUJÍ POMYŠLENÍ

U nových kontaktních grilů značky CATLER oceníte čistou a precizní práci se spoustou užitečných detailů odpovídajících profesionálním strojům. Jsou rychlé, výkonné a mimořádně komfortní a kdykoli je použijete, za chvilku máte uklizeno. Díky teplotní sondě připravíte masa s maximální přesností a unikátní design z odolného eloxovaného hliníku, který se dobře udržuje, je už pouhým detailem. 

NA CO MÁTE CHUŤ?


Zeleninu, maso, panniny, sendviče, pizza nebo sýry – na nových grilech CATLER zvládnete vše tak, aby pokrm lahodil chuťovým buňkám i oku. Nic nebude placaté nebo slisované, přepálené nebo se zbytečně dusit namísto grilování. Robustní konstrukce z eloxovaného hliníku zajistí, že zvenku nepálí, ani když pracují naplno. Stejně tak tepelně izolované madlo je zárukou bezpečnosti a vysokého komfortu při práci. 

To, co opravdu oceníte u elektrického grilu, je čistá práce, bez kouře a dýmu. Grilovací desky stačí pouze utřít papírovým ubrouskem a nezáleží, jestli jste grilovali rybu nebo kukuřici.  
 

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE CATLER GRILŮPavel Šramota

Grily jsou výškově nastavitelné a mají nepřilnavé grilovací desky s povrchem MagmaTech3, který je velmi odolný proti poškrábání a nepřipaluje se. Po grilování lze desky jednoduše sundat a umýt. Přirozené zkosení desek směrem k zásobníku na tuk zajistí, že nadbytečná šťáva a tuk se zachytí na jednom místě. Pečlivě zpracované okolí bez zbytečných spár a záhybů se snadno udržuje. A ve finále – po skončení grily umístěte ve svislé poloze, ať nezaberou příliš mnoho místa. 

„Při koupě grilu bych určitě doporučil upřednostnit ty, které mají ohřevnou spirálu zabudovanou přímo v grilovacích deskách. Jakmile by byla spirála pod grilovací deskou, prodlužuje se tím čas ohřevu a máte menší kontrolu nad teplotou. Kromě toho grily vybavené teplotní sondou velmi usnadní přípravu větších kusů masa a steaků. A koneckonců se u spotřebičů zaměřte i na způsob čištění – čím jednodušší, tím raději ho budete využívat,“  doporučuje Pavel Šramota, produktový manažer značky CATLER. 
 

SMART GRIL 2 V 1 CATLER GR 7010 – KONTAKTNÍ A BBQ GRIL S TEPLOTNÍ SONDOU 

BBQ GRIL S TEPLOTNÍ SONDOU

Pro velké nebo malé grilování v létě nebo v zimě – kdykoli si vzpomenete. Horní deska grilu je výškově nastavitelná a navíc se pouhým tlačítkem změní na BBQ gril s větší plochou, ať velká rodina nečeká. S příkonem 2000 W zajistí skvělý výkon a všechno navíc uvidíte na LCD displeji. Vybrat si můžete ze 6 programů – na zeleninu, maso (hovězí, telecí, vepřové), zapékání sendvičů a pannini, drůbeží maso, uzeniny (párky, klobásy) a ryby. 

Gril je také vybaven teplotní sondou, díky které dobře připravíte i náročnější masové speciality ať už z hovězího nebo křehkého jehněčího masa. Velkou předností jsou nepřilnavé desky s povrchem MagmaTech3, snadná údržba či zásobník na tuk. Luxusní tělo z odolného eloxovaného hliníku oceníte při jeho údržbě. 
Cena: 5990 Kč
 

KONTAKTNÍ GRIL GR 7020

KONTAKTNÍ GRILJe ideální pro masa, ryby, zeleninu, ale i pro každodenní přípravu toastů nebo panini. Výška vrchní desky je nastavitelná podle druhu pokrmu. Kompaktní rozměry a provedení z hliníku pro skvělý vzhled i snadnou údržbu předurčují tento gril, aby byl pořád po ruce. 

Vícevrstvý povrch grilovacích desek MagmaTech3 je nepřilnavý, odolný proti poškrábání a snadno se čistí, stejně jako vyjímatelný zásobník na tuk a šťávu. Požadovanou funkci grilu snadno navolíte na velkém čitelném displeji s časovačem. S příkonem 2000 W zvládnete ugrilovat veškerá vaše přání v zimě či v létě.  
Cena: 4 990 Kč


 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz