Catler snídaňový set pro vaše časná rána

Mějte rádi rána. Jsou příslibem nového dne. Nechte se do nich probudit vůní čerstvé kávy, křupavě propečeného toustu či výtečnou chutí oblíbené kombinace ovocného koktejlu či smoothie.

cm-4010-320.jpgCATLER COFFEE MAKER CM 4010

 
To je návrat k zapomenuté tradici a kávě s jemným aroma a lehkou nuancí chutí, kterou můžete pít celý den. Vůně čerstvé filtrované kávy, jež je založena na přirozeném procesu louhování rozpustných látek ve vodě, to je skutečný koncert chutí, kterému zaručeně propadnete. Na rozdíl od silného espressa je filtrovaná káva jemnější, protože extrakce látek neprobíhá pod tlakem, ale pouze vlivem horké vody o teplotě zhruba 93 °C. Celý proces trvá jen několik málo minut (3-4 minuty) a důležité je, že ve výsledném nápoji už nedochází k dalšímu louhování látek z kávových zrn.

Můžete zkoušet bezpočet chutí. Nechte se inspirovat třeba syrskou tradicí překapávané kávy s kardamonem, která vás nikdy neomrzí. Při prvním doušku ucítíte hořkost a éterické oleje kávy, které pokračují jemnými tóny typickými pro jednotlivé odrůdy kávových zrn, a ve finále pijete kávu, kterou již znáte a milujete ji.

Kávovar CATLER CM 4010 na filtrovanou kávu má velký přehledný LED displej a vy si tak můžete pohodlně navolit čas servírování čerstvé kávy, její intenzitu i požadovaný počet šálků. A nemusíte čekat s prvním šálkem, i během přípravy kávy můžete konvičku s kávou vyjmout a kávu podávat. Funkce udržení teploty je nastavena na 40 minut.


Cena 1 890 Kč
 

toaster-320.jpgCATLER TOASTER TS 4012


Křupavý toust opečený přesně tak, jak ho máte rádi, je dobrým předpokladem k rannímu startu. Toaster CATLER TS 4012 má velký a přehledný LED displej, na kterém si jednoduše navolíte přípravu jednoho toastu nebo dvou zároveň, intenzitu opečení, udržení teploty nebo rozmrazení pečiva. Časovač vám také ukazuje, kolik zbývá do konce, než vyskočí voňavý a křupavý základ vaší snídaně. V průběhu přípravy můžete svůj toast zkontrolovat díky tlačítku zdvihnutí. Toaster je také vybavený funkcí automatického vycentrování a je připraven i na extra široké plátky pečiva.

Cena: 1 890 Kč
 

CATLER SMOOTHIE PB 4011smoothie-320-(1).jpg


Pokud se stal ranní refresh se smoothie plným živin rituálem i u vás, pak zajisté oceníte skvěle vybavený smoothie mixér. Ovládáte ho snadno pomocí tlačítek s LED kontrolkami provozu na velkém čelním panelu. Vybrat si můžete z režimů sekání, mixování čerstvých nebo zmrazených potravin, smoothie a Pulse. Taková výbava v kombinaci s velmi ostrými noži a výkonným motorem vás neomezí jen na smoothie, ale rozšíří možnosti využití v kuchyni. Můžete si připravit třeba zmrzliny, sorbety, omáčky, bylinky, dresinky i litá těsta a zpestřit svůj jídelníček každý den. Do školy nebo do práce se bude hodit přibalený velký nebo malý cestovní smoothie hrnek s víkem na pití a držadlem.

Cena: 1 890 Kč
 

mixer-320.jpgCATLER TABLE BLENDER TB 4010


Energií nabitý koktejl nebo různé nároky v domácnosti uspokojí výkonný stolní mixér. Má velký přehledný LED displej, na kterém můžete vybírat z 5 úrovní zpracování: pro jemné smoothie do lahve, pro plnější smoothie, pro mixování nápojů a mixování nebo sekání potravin. Další volbou je drcení ledu a maximální zvýšení výkonu Pulse.

Součástí balení je mixovací nádoba stejně jako nádoba na smoothie s víčkem na pití, možnost volby z 5 programů, Pulse a drcení ledu - díky této výbavě promění vaše snídaně v koncert chutí a ocení ho všichni členové rodiny.

Cena: 2 890 Kč

 

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!

 

Kontakt pro média:
 
Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz