CATLER CG 8011 PROFESIONÁLNÍ AUTOMATICKÝ MLÝNEK NA KÁVU

Věděli jste, že tajemství dokonalého espressa je ukryté v mlýnku a umění s ním zacházet?  Čerstvá a správně namletá káva je klíčem k úspěchu a uvádí se, že ovlivní výsledek až ze 70 procent! Ani skvělý stroj totiž neumí vykouzlit voňavé espresso s dokonalou kremou, pokud je káva příliš jemná nebo hrubá, uleželá, vyčichlá. Kónický mlýnek Catler CG 8011 umí zpracovat zrna pro jakýkoli kávový nápoj. Osázen kovovými výměnnými kameny s 25 stupni nastavení hrubosti mletí je maximálně přesný a rychlý.
 

V KAVÁRNĚ JAKO DOMA

PROFESIONÁLNÍ AUTOMATICKÝ MLÝNEK NA KÁVUCATLER CG 8011 PROFESIONÁLNÍ AUTOMATICKÝ MLÝNEK NA KÁVU


Pro přípravu kávových nápojů je třeba se alespoň na chvíli ponořit do alchymie mletí kávových zrn. Široká škála stupňů mletí (25 stupňů) umožňuje připravit kávu pro jakýkoli nápoj dle chuti a měnit ho, kdykoli se vám zachce. Dopřejte si třeba french press, drip, výtečné espresso nebo klasickou tureckou kávu. Do french pressu patří hrubě namletá káva – představte si třeba hrubou sůl. Do překapávačů, kde káva protéká papírovými filtry, volte kávu namletou na střední hrubost. Jestli máte doma konvičku, nejlepší kávu získáte z jemně mletých zrn, která připomínají hrubou mouku nebo jemný cukr. Káva pro espresso je specifická a mele se na středním až jemnějším stupni vždy podle druhu kávových zrn a míry jejich upražení.  

Profesionální mlýnek na kávu Catler CG 8011 má tělo z kovového odlitku, je těžký a bytelný, aby vydržel nápor i v menší provozovně. Je vybavený 2 držáky pro různé velikosti pák a nádobou na umletou kávu. Pořiďte si ho klidně domů, stejně jako do náročných provozů – všude oceníte zabudovaný mikrospínač páky (stačí se ho jemně dotknout pákou nebo nádobkou a mlýnek se spustí). Díky vlastnostem mlecí komory mlýnek uchová dokonalé aroma. 
Cena: 3 690 Kč

… Od teď budete mít kávu vždy čerstvou s dokonalým požitkem.   

Informace o značce:

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.
Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.
Výrobky CATLER oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Kontakt pro média:

Jana Fábryová,
PR manažer CATLER
Tel.: 777 800 880
e-mail: jana.fabryova@catler.cz