KM 8012

Kuchyňský robot + váha
Pořiďte si nyní kuchyňského robota KM 8012 a dostanete k němu kuchyňskou váhu Catler KS 4010 za korunu!
Pokud v červenci od 1. do 31. 7. zakoupíte kuchyňského robota Catler KM 8012 na eshopu www.catler.cz, získáte k němu nerezovou kuchyňskou váhu Catler KS 4010 za jednu korunu.
 • Celokovové provedení včetne všech metel
 • Velmi tichý chod 
 • Velký přehledný displej s načítáním času
 • Automatické vypnutí při nečinnosti 
10000 Kč
Není skladem
ID produktu: 98038179

Rolls-Royce mezi kuchyňskými roboty

Rozdáte úkoly, a pak v tichosti budete sledovat čas na velkém displeji kuchyňského robotu Catler KM 8012. Zastane míchání, hnětení, šlehání v nerezové míse o kapacitě 5 l s praktickým velkým držadlem, mlýnek na maso si poradí se všemi druhy masa, přidáním nástavců i s klobásami nebo cukrovím. Celokovový profesionál jednoduše připraví všechny základní druhy domácích těstovin a také nastrouhá a nakrouhá zeleninu. Velmi  tiše. Když práci skončí, automaticky se vypne.

Připravte si těsto na tagliatelle,
jaké jste dosud neochutnali

Celokovový kuchyňský robot Catler KM 8012 si hravě poradí s každým druhem těsta. Ať už plánujete italské dny nebo se chystáte péct, tenhle virtuóz vám ulehčí hnětení, šlehání, krouhání, mletí. Uvnitř je vybaven neúnavným DC motorem s příkonem 800 W, má skvěle navrženou ergonomiku a přesně doléhající příslušenství. Nezvyklou novinkou je velký displej, na kterém můžete sledovat zbývající čas. Pracuje velmi tiše a spolehlivě, a když práci dokončí, automaticky se vypne.

Vlastnosti

 • Celokovové provedení včetne všech metel
 • Velmi tichý chod 
 • Velký přehledný displej s načítáním času
 • Automatické vypnutí při nečinnosti 

Příslušenství: 

 • mlýnek na maso se 3 kotouči
 • nástavec na cukroví
 • krouhač zeleniny se 3 nástavci
 • nástavec na klobásy
 • výrobník těstovin se 3 nástavci

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Napětí: 220 V - 240 V / 50 Hz - 60 Hz
Příkon: 800 W
Rozměry výrobku (ŠxVxH): 36 x 36 x 19 cm
Výška při otevření: 48 cm
Délka přívodního kabelu: 95 cm
Hmotnost výrobku: 9,55 kg
Protiskluzové nožky

ZASTANE MÍCHÁNÍ, HNĚTENÍ A ŠLEHÁNÍ V NEREZOVÉ MÍSE

o kapacitě 5 litrů s praktickým velkým uchem. Všechny metly jsou celokovové, v hlavě robotu je snadno vyměníte, pevně drží, a proto pořádně našlehají, promíchají a prohnětou každý krém i těsto. Suroviny na nich zbytečně neulpívají a vám se pak snadno čistí. Dobře uchopitelné držadlo na míse oceníte pokaždé, když z ní budete přelévat větší objem těsta nebo krému.

VYSOCE KVALITNÍ MLÝNEK NA MASO

si poradí se všemi druhy masa. Přináší do vaší kuchyně výkon profesionálních mlýnků a s každým kotoučem získáte maso namleté přesně tak, jak recept vyžaduje. Rychle a bez problémů.

DOMÁCÍ KLOBÁSY A PÁRKY, POCTIVĚ A JEDNODUŠE

Po přidání nástavců můžete připravovat i domácí uzeniny. Přesvědčte se, jak snadné je s robotem pracovat a získat kontrolu nad tím, co jíte.

TĚSTOVINY JEDNA... ÁRIE

Stejné je to i s přípravou domácích těstovin. Hotové jsou bez námahy a odmění vás skvělou chutí - jsou hedvábnější a výraznější než ty kupované. V míse robotu při nízkých otáčkách uhnětete těsto a pomocí nástavců, které opět snadno nasadíte na hlavu robota, získáte tři výrobníky těstovin.

Unboxing kuchyňského robota

Rozdáte úkoly, a pak v tichosti budete sledovat čas na velkém displeji. Zastane míchání, hnětení, šlehání v nerezové míse o kapacitě 5 l s praktickým velkým držadlem, mlýnek na maso si poradí se všemi druhy masa, přidáním nástavců i s klobásami nebo cukrovím.