Tiskové zprávy

NEJPOKROČILEJŠÍ MIXOVÁNÍ JE VE VÁKUU

Další z řady produktů značky CATLER je převratná novinka v oblasti mixování. Rozdíl mezi klasickým mixováním a mixováním ve vakuu poznáte ihned. Okamžitě zjistíte, že vakuové mixování je mnohem šetrnější, potraviny si déle udrží původní chuť i vzhled, později podléhají zkáze. Udržuje barvu i u velmi náročných potravin (jablečná šťáva, avokádo, mango), více antioxidantů a tělu prospěšných látek. Nedochází k separaci dužiny a vody. Mixování je jemnější, výsledek má skvělou chuť.

Číst více

Catler snídaňový set pro vaše časná rána

Mějte rádi rána. Jsou příslibem nového dne. Nechte se do nich probudit vůní čerstvé kávy, křupavě propečeného toustu či výtečnou chutí oblíbené kombinace ovocného koktejlu či smoothie.

Číst více

Nové konvice Catler

Čaj může zůstat obyčejným čajem. Nebo ho proměníte v nápoj vznešené chuti
s blahodárným účinkem na organismus. Nyní si představte konvici, která za vás ohlídá správnou teplotu a dobu louhování pro černý, zelený, bílý, bylinný, Oolong, nebo květinový čaj. A představte si ještě konvici, která vás uvede do světa kulinárních zážitků a obohatí váš stůl o domácí jogurt, exotické čatní, čokoládové fondue nebo pravý domácí cider. Pokaždé čerstvé, kdykoli dostanete chuť.
 

Číst více

VAKUOVÁ SVÁŘEČKA FÓLIÍ CATLER VS 8010 - TIPY PRO SPRÁVNÉ VAKUOVÁNÍ

Čerstvost, vzhled a také vůně jsou vlastnosti, které oceňujeme u všech potravin. A s tímto si vakuovačka umí perfektně poradit. Cena tohoto spotřebiče se pohybuje řádově v tisíci korunách. Chceme-li aby sloužil spolehlivě a dlouho, měli bychom znát několik zásad vakuování. Stejně korektně bychom se měli chovat k potravinám i životnímu prostředí.

Číst více

Vakuová svářečka fólií - nový fenomén proti plýtvání potravinami

Vakuová svářečka fólií uchovává potraviny dlouho čerstvé, podpoří plné aroma i chuť, zachovává živiny, které by se po několika dnech uložení dávno znehodnotily a ze všeho nejvíc jíte zdravěji. Bez nadsázky, teprve s vakuovačkou pochopíte, jak snadné je předcházet plýtvání a vyhazování potravin a o úspoře rodinného rozpočtu za jídlo ani nemluvě.

 

Číst více

Celá kuchyně v jednom hrnci

Indukční multicooker CATLER MC 8010 je absolutní novinkou na našem trhu, jež posune hranice vaření každé domácnosti. To, co z něj dělá prvotřídního kuchaře, je moderní technologie propojená s láskou k jídlu a respektem k samotným surovinám. Vaří tak, že jídlu pozvedne jeho přirozenou chuť, zachová v něm šťávu i cenné živiny. Vaří mnohonásobně rychleji, zdravěji, bezpečněji. Komfort a rychlost nejsou na úkor chuti či celkového výsledku – ten bude vždy perfektní. 

 

Číst více

Catler ES 9010: espresso jako z vídeňské kavárny

Pákový kávovar Catler ES 9010 Espresso Dual BoilerTM patří ke špičce ve své kategorii díky svým speciálně navrženým funkcím, které Vám umožní snadnou a rychlou přípravu vícero druhů kávy. Dokonalý šálek kávy vyžaduje přesnou teplotu a správný tlak v průběhu celé doby extrakce. Elektronický systém kontroly teploty, programovatelná teplota extrakce či regulovatelný tlak při extrakci Vám dopřeje tento luxus v pohodlí domova.

Číst více

Smoothie mixery pro zdravý jídelníček

Ovoce a zelenina jsou skvělou alternativou tradičních pokrmů. Při jejich zpracování oceníte jedinečný smoothie mixér Catler, který šťavnaté plody ořechy či semínka za pár okamžiků zpracuje do jemných nápojů plných chuti. Tělo tak získá spoustu živin a podlehnete smoothie mánii!
 

Číst více

Catler BL 9010: skutečný šéf ve vaší kuchyni

Stolní mixér Catler BL 9010 the BossTM posouvá hranice běžných mixérů na skutečně profesionální úroveň. Silný motor s výkonem 2200 W a nožový systém ProKinetix® dokáže zpracovat jakékoliv ingredience do maximálně jemné konzistence. Vstřebávání výživných látek z takto upravených potravin je mnohem efektivnější, což ocení zejména lidé, kteří do svého jídelníčku zařazují hodně ovoce a zeleniny. Cestu ke zdravým a nápaditým pokrmům usnadní i šest speciálních programů.

Číst více

Rychlovarná konvice s nastavením teploty Catler KE 8010

Správná teplota vody je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výslednou chuť, aroma a celkovou kvalitu horkého nápoje. Některé druhy čajů stačí pouze vylouhovat ve vařící vodě, většina čajů ale potřebuje zalít vodou o určité teplotě.
Stejnou péči vyžaduje také voda při přípravě kávy. Jen tak se zcela rozvine celé chuťové spektrum nápoje a vy si jej naplno vychutnáte. Optimální teplota vody rovněž slouží k zachování všech zdraví prospěšných látek, například antioxidantů.
Proto je tu stylová konvice Catler KE 8010, vítěz iTestu rychlovarných konvic s termoregulátorem, která hravě zvládne všechny požadavky nezbytné pro dokonalý šálek čaje nebo kávy.

Číst více

Rozhovor s mistrem kuchařem Daliborem Navrátilem

Rčení, že „všechno zlé je pro něco dobré“ platí u Dalibora Navrátila (38) stoprocentně. Možná jsme o něm mohli slýchat ve sportovních zprávách jako o úspěšném skokanovi na lyžích. Osud s ním měl jiné úmysly – po těžkém úrazu začal místo z můstku „skákat kolem plotny“, a stal se Mistrem šéfkuchařem, který patří mezi nejuznávanější odborníky u nás i v zahraničí.

Číst více

Luxusní domácí spotřebiče značky CATLER pro moderní kuchyni

Kuchyňské přístroje značky CATLER, které pocházejí z Austrálie a jsou známé ve více než 30 zemích světa, jsou nyní v široké nabídce k dostání i u nás. Skvělý design, moderní materiály – nerezová ocel a slitiny ušlechtilých kovů, inteligentní elektronika, která zaručuje snadnou obsluhu, zdravou a rychlou přípravu pokrmů i radost z vaření, to jsou hlavní charakteristiky spotřebičů CATLER.
Proto zkuste už letos v létě jiné grilování a vychutnejte si zdravě připravené lahůdky na moderním přístroji CATLER GR 8030. Nepostradatelným pomocníkem se také v době, která voní jahodami, malinami a dalšími letními plody, stane horká novinka – odšťavňovač CATLER JE 8011 – pomocník pro výrobu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, pyré a míchaných nápojů Froojie.
A pokud si chcete i doma užít lahodné espresso a cappuccino, hravě je zvládnete připravit na espressu CATLER ES 8011.

Číst více