Dolů
Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Catler logo

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.

Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.

Výrobky Catler oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!

Zastoupení v České republice

 

FAST ČR, a.s. divize Catler
Černokostelecká 1621
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 111
e-mail: info@catler.cz 

Centrální servis pro ČR
tel.:+420 323 204 120
e-mail: servis.praha@fastcr.cz
> odkaz na mapu <

Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Technologie, které změnily Catler

Trojitý ohřev vody pro dokonalou kávu

Samostatné ohřívače vody na přípravu kávy a na horkou vodu dodávají vodu o přednastavené teplotě (+/- 1 °C ), čímž zajišťuje tzv. „zlatý standard“. Tím je zajištěno, že Vaše káva dosáhne své maximální chutě a vůně.
 

Prohlédnout Espresso ES8013

Vyberte si kategorii

Co se děje okolo Catleru

Další aktuality

Tiskové zprávy

Catler ES 9010: espresso jako z vídeňské kavárny

Pákový kávovar Catler ES 9010 Espresso Dual BoilerTM patří ke špičce ve své kategorii díky svým speciálně navrženým funkcím, které Vám umožní snadnou a rychlou přípravu vícero druhů kávy. Dokonalý šálek kávy vyžaduje přesnou teplotu a správný tlak v průběhu celé doby extrakce. Elektronický systém kontroly teploty, programovatelná teplota extrakce či regulovatelný tlak při extrakci Vám dopřeje tento luxus v pohodlí domova.

Číst více

Smoothie mixery pro zdravý jídelníček

Ovoce a zelenina jsou skvělou alternativou tradičních pokrmů. Při jejich zpracování oceníte jedinečný smoothie mixér Catler, který šťavnaté plody ořechy či semínka za pár okamžiků zpracuje do jemných nápojů plných chuti. Tělo tak získá spoustu živin a podlehnete smoothie mánii!
 

Číst více

Catler BL 9010: skutečný šéf ve vaší kuchyni

Stolní mixér Catler BL 9010 the BossTM posouvá hranice běžných mixérů na skutečně profesionální úroveň. Silný motor s výkonem 2200 W a nožový systém ProKinetix® dokáže zpracovat jakékoliv ingredience do maximálně jemné konzistence. Vstřebávání výživných látek z takto upravených potravin je mnohem efektivnější, což ocení zejména lidé, kteří do svého jídelníčku zařazují hodně ovoce a zeleniny. Cestu ke zdravým a nápaditým pokrmům usnadní i šest speciálních programů.

Číst více
Další tiskové zprávy