Dolů
Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Catler logo

CATLER je spojením moderních technologií s tradičními postupy přípravy stravy. Díky technologii můžeme dosáhnout pohodlně a rychle dokonalého kulinářského výsledku, aniž bychom slevili z nároku na chuť, barvu, vůni, prostě z kvality hotového pokrmu.  

Spotřebiče se vyznačují elegantním designem v jednoduchých tvarech a výběrem exkluzivních materiálů. CATLER je přímo stvořen pro současné kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř samy, komunikují s vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu. Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech. Vítejte tedy i vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!

Vybrané spotřebiče CATLER jsou letošním roce nově uváděny na trh pod značkou SAGE. V současnosti se tak můžete u vybraných prodejců  setkat se shodným výrobkem, prodávaným pod oběma značkami. Záruční a pozáruční servis zůstávají beze změn.  
 

Zastoupení v České republice

 

FAST ČR, a.s. divize Catler
Černokostelecká 1621
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 111
e-mail: info@catler.cz 

Centrální servis pro ČR
tel.:+420 323 204 120
e-mail: servis.praha@fastcr.cz
> odkaz na mapu <

Catler konvice

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Vyberte si kategorii

Co se děje okolo Catleru

Další aktuality

Tiskové zprávy

NEJPOKROČILEJŠÍ MIXOVÁNÍ JE VE VÁKUU

Další z řady produktů značky CATLER je převratná novinka v oblasti mixování. Rozdíl mezi klasickým mixováním a mixováním ve vakuu poznáte ihned. Okamžitě zjistíte, že vakuové mixování je mnohem šetrnější, potraviny si déle udrží původní chuť i vzhled, později podléhají zkáze. Udržuje barvu i u velmi náročných potravin (jablečná šťáva, avokádo, mango), více antioxidantů a tělu prospěšných látek. Nedochází k separaci dužiny a vody. Mixování je jemnější, výsledek má skvělou chuť.

Číst více

Catler snídaňový set pro vaše časná rána

Mějte rádi rána. Jsou příslibem nového dne. Nechte se do nich probudit vůní čerstvé kávy, křupavě propečeného toustu či výtečnou chutí oblíbené kombinace ovocného koktejlu či smoothie.

Číst více

Nové konvice Catler

Čaj může zůstat obyčejným čajem. Nebo ho proměníte v nápoj vznešené chuti
s blahodárným účinkem na organismus. Nyní si představte konvici, která za vás ohlídá správnou teplotu a dobu louhování pro černý, zelený, bílý, bylinný, Oolong, nebo květinový čaj. A představte si ještě konvici, která vás uvede do světa kulinárních zážitků a obohatí váš stůl o domácí jogurt, exotické čatní, čokoládové fondue nebo pravý domácí cider. Pokaždé čerstvé, kdykoli dostanete chuť.
 

Číst více
Další tiskové zprávy