Dolů
Catler gril

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Catler logo

Značka CATLER patří do portfolia spotřebičů světoznámého výrobce, z jehož dílny pochází několik výrobků ve světě oceněných za špičkový design. První výrobek opustil továrnu již v roce 1932. Od té doby se tyto australské spotřebiče rozšířily do více než 30 zemí celého světa a na českém trhu se s nimi můžete setkat od roku 2008.

CATLER je synonymem propojení nejmodernější technologie a skvělého vzhledu. Elegantní design všech produktů se vyznačuje vznešenou jednoduchostí tvarů a výběrem exkluzivních materiálů, v nichž hraje prim především ušlechtilý broušený kov a nerez. CATLER je přímo stvořen pro moderní kuchyně, kde se stále častěji uplatňují nové trendy a technologie – tyto spotřebiče pracují po naprogramování téměř sami, komunikují s Vámi pomocí inteligentních displejů a jejich obsluha je naprosto jednoduchá. Při vývoji všech výrobků je kladen důraz především na bezpečnost, zdravou a rychlou přípravu pokrmů a v neposlední řadě i na snadnou údržbu.

Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče CATLER k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.

Výrobky Catler oslovují především náročné a všestranně aktivní spotřebitele, kteří se neobejdou bez zdravé a chutné stravy a současně pokládají vaření za příjemný zážitek nejen pro mlsné jazyky, ale i pro další lidské smysly.

Vítejte tedy i Vy ve světě spotřebičů CATLER, spotřebičů bez kompromisů!
 

Zastoupení v České republice

 

FAST ČR, a.s. divize Catler
Černokostelecká 1621
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 111
e-mail: info@catler.cz 

Centrální servis pro ČR
tel.:+420 323 204 120
e-mail: servis.praha@fastcr.cz
> odkaz na mapu <

Catler gril

Pro nás je nejlepším výrobkem právě ten, který Vás potěší každý den

Technologie, které změnily Catler

Trojitý ohřev vody pro dokonalou kávu

Samostatné ohřívače vody na přípravu kávy a na horkou vodu dodávají vodu o přednastavené teplotě (+/- 1 °C ), čímž zajišťuje tzv. „zlatý standard“. Tím je zajištěno, že Vaše káva dosáhne své maximální chutě a vůně.
 

Prohlédnout Espresso ES8013

Vyberte si kategorii

Co se děje okolo Catleru

Další aktuality

Tiskové zprávy

Rychlovarná konvice s nastavením teploty Catler KE 8010

Správná teplota vody je jedním z nejdůležitějších faktorů, které ovlivňují výslednou chuť, aroma a celkovou kvalitu horkého nápoje. Některé druhy čajů stačí pouze vylouhovat ve vařící vodě, většina čajů ale potřebuje zalít vodou o určité teplotě.
Stejnou péči vyžaduje také voda při přípravě kávy. Jen tak se zcela rozvine celé chuťové spektrum nápoje a vy si jej naplno vychutnáte. Optimální teplota vody rovněž slouží k zachování všech zdraví prospěšných látek, například antioxidantů.
Proto je tu stylová konvice Catler KE 8010, vítěz iTestu rychlovarných konvic s termoregulátorem, která hravě zvládne všechny požadavky nezbytné pro dokonalý šálek čaje nebo kávy.

Číst více

Rozhovor s mistrem kuchařem Daliborem Navrátilem

Rčení, že „všechno zlé je pro něco dobré“ platí u Dalibora Navrátila (38) stoprocentně. Možná jsme o něm mohli slýchat ve sportovních zprávách jako o úspěšném skokanovi na lyžích. Osud s ním měl jiné úmysly – po těžkém úrazu začal místo z můstku „skákat kolem plotny“, a stal se Mistrem šéfkuchařem, který patří mezi nejuznávanější odborníky u nás i v zahraničí.

Číst více

Luxusní domácí spotřebiče značky CATLER pro moderní kuchyni

Kuchyňské přístroje značky CATLER, které pocházejí z Austrálie a jsou známé ve více než 30 zemích světa, jsou nyní v široké nabídce k dostání i u nás. Skvělý design, moderní materiály – nerezová ocel a slitiny ušlechtilých kovů, inteligentní elektronika, která zaručuje snadnou obsluhu, zdravou a rychlou přípravu pokrmů i radost z vaření, to jsou hlavní charakteristiky spotřebičů CATLER.
Proto zkuste už letos v létě jiné grilování a vychutnejte si zdravě připravené lahůdky na moderním přístroji CATLER GR 8030. Nepostradatelným pomocníkem se také v době, která voní jahodami, malinami a dalšími letními plody, stane horká novinka – odšťavňovač CATLER JE 8011 – pomocník pro výrobu čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, pyré a míchaných nápojů Froojie.
A pokud si chcete i doma užít lahodné espresso a cappuccino, hravě je zvládnete připravit na espressu CATLER ES 8011.

Číst více
Další tiskové zprávy