Dolů

Fresh & EASy

 • Dalibor Navrátil

  Dalibor Navrátil

  Oblíbených kulinářských témat má talentovaný a obdivuhodně zapálený šéfkuchař Dalibor Navrátil spoustu, jeho největší lásky jsou ale ryby a mořské plody a klasická česká kuchyně.

 • Marek Hora

  Marek Hora

  Vyhlášený odborník na japonskou kuchyni v současné době šéfuje japonské restauraci Yamato, kterou spoluvlastní se Zdeňkem Polreichem. V minulosti působil v japonských restauracích v Praze (šéfkuchař sushi restaurace Samurai, japonská restaurace Miyabi), Japonsku (restaurace Sakaezushi) a Velké Británii (japonská restaurace Moshi Moshi, Brighton).

 • Tomáš Bilík

  Tomáš Bilík

  Již více než dvacet let je jeho koníčkem, zábavou i prací káva. V roce 1993 začal samostatně podnikat v oboru profesionálních kávovarů. Mezníkem se pro něj stal rok 2006, kdy vybojoval bronz na soutěži Mistr Kávy a krátce na to otevřel Dům Kávy.

Ambasadoři Catler
academy

Catler Academy

CATLER ACADEMY je určena pro všechny, kteří chtějí své laické kuchařské umění přivést na mistrovskou úroveň. Naučíte se v ní postupům a trikům skutečných mistrů v oboru, třeba Dalibora Navrátila anebo specialisty na sushi Marka Hory. V jednotlivých kategoriích zjistíte, jaká jsou tajemství úspěchu grilování, vaření, přípravy kávy a čaje, i odšťavňování ovoce a zeleniny.

vstoupit do catler academy